Jitka Šimůnková

Jitka Šimůnková

výroba
maloobchod, velkoobchod
bylinková konzultace

 

  731 990 167

   jitka@nebevhube.info

výrobna: Hlavní 9/11, 362 63 Dalovice (prostor bývalé lékárny)

fakturační adresa: Mírová 51, 357 47, Krásno
IČO: 88687040

fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 29. 3. 2012

evidující úřad: Magistrát města Karlovy Vary

Mirka Švarcová

Mirka Švarcová

eshop manager

 

  732 474 624

   kvary@nebevhube.info

Oficiální stránka prodeje produktů Nebe v hubě jakož i výroba ovocných a bylinných čajů, zároveň prodej sušeného nesířeného ovoce, zeleniny, koření bez glutamanu a mnoho dalšího.

Na základě svých dlouholetých zkušeností začali na jaře roku 2012 Jitka Šimůnková a Martin Křepela vytvářet sortiment koření a vlastních míchaných čajů. Zaměření bylo hlavně na ovocné a bylinné čaje, koření a sušené výrobky. Prodej probíhal na farmářských a jiných trzích. Byly vytvořeny názvy Šimůnková & Křepela Nechte se rozmazlovat (s) chutí… následně pak pro ovocné čaje označení Krásenské čajování, později vše zastřešuje krásný, výstižný, lidový název Nebe v hubě.

Roku 2014 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje pro produkt Krásenské čajování Švestkové.

Začátkem roku 2015 byla otevřena kamenná prodejna s výrobky Nebe v hubě v Karlových Varech – tým rozšířen o Mirku Švarcovou (dříve Šimůnkovou) a Jiřího Švarce. V současné době vymícháváme přes deset druhů ovocných a přes osmdesát druhů bylinných čajů, nabízíme koření, bylinky, sušené ovoce a zeleninu, lyofilizované (mrazem sušené) výrobky a jiné zdravé pochutiny. Lyofilizace je proces sušení mrazem při -50°C, kdy si ovoce v maximální míře (90%) zachová svou původní velikost, barvu, chuť, vůni, vitamíny a minerály, jako když je ovoce čerstvé. I nadále se zaměřujeme na trhy a hromadné akce. Rozšiřujeme sortiment o produkty vyžádané zákazníky a o velmi vydařené speciality Jitky Šimůnkové.

Naše zboží dodáváme do prodejen se zdravou výživou po celé České republice. Seznam našich zákazníků se neustále rozšiřuje a na základě vyhodnocovacích metod se naše zboží ubírá směrem, kam míří požadavky našich zákazníků.

Roku 2015 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje pro produkt Krásenské čajování Andělské s kardamonem. Dále bylo dosaženo ocenění Tradiční výrobek roku 2015 a Original Product of Sokolovsko.

V roce 2016 jsme získali opět ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje – s bylinnou směsí Krásenská rozhledna.

Prodejna v Karlových Varech je v roce 2017 z důvodu odchodu Mirky Švarcové na mateřskou dovolenou uzavřena, ale výroba, trhy a jiné akce nadále pokračují. Na přelomu let 2017 a 2018 je přesunuta výrobna z Horního Slavkova do Krásna (Mírová 51),  v červnu 2019 je z důvodu nedostatečných prostor zřízena provozovna v Dalovicích v objektu bývalé lékárny odkud pro Vás připravujeme ty nejlepší čaje a bylinné směsi z našeho sortimentu 😉

V červenci 2018 jsem získali ocenění Dobrota Karlovarského kraje (více ZDE) s čajem Krásnokvítek v dárkovém balení ve tvaru hrnečku. V srpnu téhož roku je spuštěn eshop s naším zbožím (www.nebevhube.cz), na kterém neustále pracujeme, aby jste vždy našli přehledně zboží, které hledáte. Nadále také pravidelně každý týden doplňujeme INFO stránky (www.nebevhube.info), kde naleznete naši účast na aktuálních akcích a trzích.

Napište nám teď

Souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR

10 + 10 =